Uverejnené

Diéta podľa S.Burroughsa

javorovy sirup dieta

Veľká očista organizmu, tiež nazývaná , , javorová diéta , , je detoxikačný program vytvorený Stanley Burroughsom v roku 1941 .

Burroughs hovorí, že je to detoxikačný program, ktorý pomáha pri odstraňovaní škodlivých, nešpecifických toxínov z tela a zároveň funguje ako redukčná diéta pre chudnutie, ako liek na vredy a celkovo ako všeobecný všeliek, ktorého výsledkom je odstránenie všetkých problémov a chorôb ‚ .

Tento program odporúča pôst, pri ktorom sa používa zmes z čerstvých citrónov, javorového sirupu a kajenského korenia, rovnako ako bylinné čaje, po dobu 10 dní, ale niektorí ľudia zostávajú na očistnej diéte aj dlhšie .

V poslednej dobe bola táto diéta veľmi obľúbená a celebrity ako Beyonce, Jared Leto a Naomi Campbell s pomocou tejto očisty schudli so skvelými výsledkami .

Toto je celkový plán pre diétu :

Zmes z citrónovej šťavy, pravého javorového sirupu, kajenského korenia a vody, v množstve šesť až dvanásť pohárov denne, pričom každý pohár obsahuje asi 110 kalórií v sacharidoch .

2 polievkové lyžice čerstvo vylisovanej citrónovej šťavy . Burroughs odporúča organické / bio citróny , čerstvé, nie spracovanú šťavu . Citróny môžu byť nahradené aj limetkami . Do zmesi sa môže pridať aj dužina, avšak za predpokladu, že citróny nie sú umelo farbené alebo ošetrené pesticídmi .

2 lyžice javorového sirupu . Musí to byť čistý javorový sirup, nie hocijaký palacinkový sirup ! Burroughs odporúča sirup Amber Canada n ° 2 ( Grade B ), alebo javorový sirup Light Canada n ° 1 ( Grade A )

1 / 10 čajovej lyžičky kajenského korenia . Burroughs trvá na tom, aby sa používali kajenské chilli papričky, ale povoľuje postupne pridávať z menšieho množstva, aby sme si postupne na chuť zvykli .

Voda . Burroughs odporúča 3 dl pohár vlažnej vody, ale tiež povoľuje užívanie aj studenej vody .

Bylinný čaj s preháňavým účinkom sa pije v noci .