Katalóg javorový sirup

Katalóg javorových produktov na stiahnutie v PDF formáte

Vážení zákazníci, kliknutím na tento link katalóg si môžete stiahnuť do svojho počítača, kompletný katalóg javorových produktov s fotkami a popisom. Po stiahnutí je možné katalóg prezerať aj bez pripojenia na internet v režime offline napr. pomocou programu Adobe reader.  Katalóg je vo farebnom  vektorovom formáte a je možné ho vytlačiť na ľubovoľnej tlačiarni.

Katalóg je vhodná prezentácia javorových produktov zákazníkom, pre všetkých veľkoodberateľov, predajcov javorového sirupu a je samozrejme bez cien. Ak máte záujem predávať naše produkty vo Vašom obchode, eshope, alebo osobným spôsobom Vaším známym a priateľom, prosím kontaktujte nás kontakt  pre dohodnutie spolupráce.

Javorový sirup je špičkový 100% prírodný produkt, ktorý má prakticky iba maximálne pozitívne ohlasy u všetkých zákazníkov. Celosvetovo sa zvyšuje dopyt po potravinách ktoré nie sú priemyselne a chemicky upravované. Ak hľadáte na ďalší predaj kvalitný produkt ktorého cena je vždy stabilná (javorový sirup sa ťaží iba v Kanade, nedá sa vyrobiť v Číne), jeho spotreba v EÚ stále stúpa. Ak nechcete riešiť žiadne reklamácie kvôli kvalite, zloženiu, alergénom, ale chcete stabilných spokojných zákazníkov, tak predaj javorových produktov je dobrá príležitosť pre Vás.