Uverejnené

Javorová diéta Pani Jarky

javorovy sirup

Pekný deň, môžem len odporučiť očistu s javorovým sirupom, nie je to žiadna diéta je to očista, ja som to síce zvládla na 4 pokus, ale nádej umiera posledná a podarilo sa mi to . Bola som silná kávičkárka denne 4 smrťákov a to doslova, no a očista je bez kávy, preto aj tie pokusy. Niekto mi poradil aby som pila denne 1,5 až 2 l čistej vody zo sóda bikarbónou, čiže na 1l vody 1 čajová lyžička sóda bikarbóny a to piť počas celého dńa a samozrejme čaj, vodu ako inokedy. Ja som denne zvládla asi 2 l zarobenej vody zo SB . Jedlo som jedla normálne len po 2 dňoch som nebola až taká hladná, po 4 dňoch som prestala mať chuť na kávu a sladké a po týždni som sa pustila do očisty, keďže na kávu som už nemala chuť. Pila som ju hlavne na nízky tlak, ale musím povedať, že ma hlava bolela pravideľne a odvtedy ma nebolela, čiže to je čo povedať. Začala som s očistou tak, že 2dcl sirupu, ja som mala ten Grade C tmavý je veľmi chutný ale môže byť aj A,B, 4 vymačkané citróny + kajenské korenie, najprv som si dala 1/4 malej čajovej lyžičky a po 3 dňoch som dala plnú čajovú, doliala som do 2 litrovej fľašky a asi každú hodinu som si naliala do pohára 1,5 dcl + som to doliala vodou, lebo do 2 litrovej fľašky sa mi zmestilo len 1/5 l vody. Je to chutné aj s tou paprikou mi to celkom chutilo. Vydržala som 5 dní, necítila som hlad iba som mala chuť na jedlo keď som ho videla. Medzi tým som pila čistú vodu, čaj Mätový asi 1-2 denne. Najprv som mala hrubý povlak na jazyku potom mi postupne mizol až zostal skoro úplne ružový. Schudla som 5 kg a cítim sa dobre, už sú to 3 týždne jem veľa, hlavne zeleninu, ovocie váha mi zostala rovnaká. Tak som rada že som to vyskúšala môžem to každému len odporučiť. A môže sa to doplniť vlákninou Psylium, len treba piť veľa vody ráno večer 1 čajovú lyžičku ja som mala Psylium s pro – biotickými kultúrami. S pozdravom Jarka

Uverejnené

Diéta podľa S.Burroughsa

javorovy sirup dieta

Veľká očista organizmu, tiež nazývaná , , javorová diéta , , je detoxikačný program vytvorený Stanley Burroughsom v roku 1941 .

Burroughs hovorí, že je to detoxikačný program, ktorý pomáha pri odstraňovaní škodlivých, nešpecifických toxínov z tela a zároveň funguje ako redukčná diéta pre chudnutie, ako liek na vredy a celkovo ako všeobecný všeliek, ktorého výsledkom je odstránenie všetkých problémov a chorôb ‚ .

Tento program odporúča pôst, pri ktorom sa používa zmes z čerstvých citrónov, javorového sirupu a kajenského korenia, rovnako ako bylinné čaje, po dobu 10 dní, ale niektorí ľudia zostávajú na očistnej diéte aj dlhšie .

V poslednej dobe bola táto diéta veľmi obľúbená a celebrity ako Beyonce, Jared Leto a Naomi Campbell s pomocou tejto očisty schudli so skvelými výsledkami .

Toto je celkový plán pre diétu :

Zmes z citrónovej šťavy, pravého javorového sirupu, kajenského korenia a vody, v množstve šesť až dvanásť pohárov denne, pričom každý pohár obsahuje asi 110 kalórií v sacharidoch .

2 polievkové lyžice čerstvo vylisovanej citrónovej šťavy . Burroughs odporúča organické / bio citróny , čerstvé, nie spracovanú šťavu . Citróny môžu byť nahradené aj limetkami . Do zmesi sa môže pridať aj dužina, avšak za predpokladu, že citróny nie sú umelo farbené alebo ošetrené pesticídmi .

2 lyžice javorového sirupu . Musí to byť čistý javorový sirup, nie hocijaký palacinkový sirup ! Burroughs odporúča sirup Amber Canada n ° 2 ( Grade B ), alebo javorový sirup Light Canada n ° 1 ( Grade A )

1 / 10 čajovej lyžičky kajenského korenia . Burroughs trvá na tom, aby sa používali kajenské chilli papričky, ale povoľuje postupne pridávať z menšieho množstva, aby sme si postupne na chuť zvykli .

Voda . Burroughs odporúča 3 dl pohár vlažnej vody, ale tiež povoľuje užívanie aj studenej vody .

Bylinný čaj s preháňavým účinkom sa pije v noci .